Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Miesto pre sponzorov a partnerov

Minulý ročník sa niesol v znamení odmeňovania, keďže sme vďaka sponzorom mohli odmeniť tých NAJLEPŠÍCH a najusilovnejších NAJLEPŠÍMI odmenami, ktoré nám venovali. Jedným zo sponzorov bola spoločnosť Shirtinator, ktorá ako už iste viete, ponúka svojim zákazníkom možnosť vyrobiť si originálne tričko s potlačou podľa vlastnej fantázie prostredníctvom internetu.

Spoločnosť Shirtinator nám venovala niekoľko kusov tričiek, ktoré si so sebou odniesli hráči najstarších kategórií, ktorí získali individuálne ocenenia. 

Tento rok sa môžeme tešiť na ďalšiu spoluprácu, ktorá VÁM prinesie ďalšie dôvody na to, aby ste sa tešili na náš turnaj ešte viac! A čo je ešte lepšie? O "výhre" rozhodnete VY! Ako? To si necháme ako prekvapenie, ktoré odhalíme neskôr.

Zároveň veríme, že tí, ktorí k nám zavítajú budú mať aj vďaka tejto výhre dostatočnú motiváciu ukázať, čo v nich je a zabojovať o post najlepšieho!

 

Samozrejme, nezúfajte, každý si môže aj bez výhry na turnaji vybrať z obrovského počtu tričiek a tí kreatívnejší si taktiež prídu na svoje - môžu si navrhnúť vlastné tričko (alebo podobné tomu nášmu ;) ) priamo na stránke http://www.shirtinator.sk/ za tie najlepšie ceny!

 

2014

Tento rok máme tú česť zaradiť do radov sponzorov a partnerov turnaja spoločnosť Shirtinator, ktorá ponúka svojim zákazníkom možnosť vyrobiť si originálne tričko s potlačou podľa vlastnej fantázie prostredníctvom internetu.

Práve vďaka tejto spoločnosti sa môžu tí najlepší tešiť na krásne tričká s originálnou tématikou turnaja, ktoré nám venovala.

Veríme, že tí, ktorí k nám zavítajú budú mať aj vďaka tejto výhre dostatočnú motiváciu ukázať, čo v nich je a zabojovať o post najlepšieho!

 

Tak a je po turnaji!!! 11. ročník máme za sebou, všetko dopadlo nad očakávania dobre a všetky úžasné tričká si so sebou odniesli len tí najlepší! Bohužiaľ, nie každého sa nám podarilo odfotiť, keďže väčšina z nich mala takú radosť, že si ho hneď utekali skúšať bez zastavenia. Ďakujeme nášmu sponzorovi Shirtinator za podporu počas turnaja a možnosť odmeniť VÁS za vaše skvelé výkony!!!

 


TOPlist